çok acil hocam

9 gösterim
16 Haziran 2009 miki sordu
hoca ben 37 yaşında bir bayanım bir oğlum var bu benim 2 evlilim ve tekrar çocuk sahibi olmak istiyor fakat 1 buçuk yıl olmasına ramen olmuyor eşimi zorla ikna etim spermiografi yapırdı lütfen bunu bize bir değerlendirmisiniz. miktar-3,görünüm:opak,viskozite:normal,reaksiyon:alkalı,sıvılaşma:20,1cc de:80 milyon,tüm ejakülatda:80x3 miliyon,normal yapıda:%80,baş anomalisi%10 orta parça anomalisi%5,kuyruk anomalisi%5 her sahada 30-40 lokosit görüldü .hocam beni endişe eden lokosit sayısı ama eşimi birtürlü dr gitmek için ikna edemiyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim .şimdiden teşekür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Lütfen başlıkla konu uyuşsun. Çünkü google ve site içi arama buna göre arıyor ve indeksliyor.
Ayrıca sorunuz acil değil. Kocanızı doktora götüremiyorsunuz bunun neresi acil?
Diğer husus burada herkese saat 17 de cevap yazıyoruz. Daha önce cevap yazma imkanım yok. Şahsınızda herkese yazıyorum Alınmayın.
Çok karışık yazmışsınız. Anladığım kadarı ile spermde iltihap var. Bu iltihap olduğu müddetçe çocuk olma ihtimali çok az.
Mutlaka antibiyotik kullanmak gerekiyor. Kocanızı nasıl ikna edersiniz bilemeyeceğim ama bu ilacı bir doktorun vermesi lazım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,479 soru

82,479 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram penis boyu cinsel perhiz penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi perhiz prostat prostatit iltihabı üroloji epididimit testis ağrisi prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron testis torsiyonu kronik prostatit mezi spermde gariplik penis boyu problemi bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme şişlik tahriş sabah ereksiyonu penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma doppler testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı istibra enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu sağ testis penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane hidrosel ameliyatı sonrasi usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat prostat iltihabi perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe
...