çok acil hocam

2 gösterim
16 Haziran 2009 miki sordu
hoca ben 37 yaşında bir bayanım bir oğlum var bu benim 2 evlilim ve tekrar çocuk sahibi olmak istiyor fakat 1 buçuk yıl olmasına ramen olmuyor eşimi zorla ikna etim spermiografi yapırdı lütfen bunu bize bir değerlendirmisiniz. miktar-3,görünüm:opak,viskozite:normal,reaksiyon:alkalı,sıvılaşma:20,1cc de:80 milyon,tüm ejakülatda:80x3 miliyon,normal yapıda:%80,baş anomalisi%10 orta parça anomalisi%5,kuyruk anomalisi%5 her sahada 30-40 lokosit görüldü .hocam beni endişe eden lokosit sayısı ama eşimi birtürlü dr gitmek için ikna edemiyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim .şimdiden teşekür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Lütfen başlıkla konu uyuşsun. Çünkü google ve site içi arama buna göre arıyor ve indeksliyor.
Ayrıca sorunuz acil değil. Kocanızı doktora götüremiyorsunuz bunun neresi acil?
Diğer husus burada herkese saat 17 de cevap yazıyoruz. Daha önce cevap yazma imkanım yok. Şahsınızda herkese yazıyorum Alınmayın.
Çok karışık yazmışsınız. Anladığım kadarı ile spermde iltihap var. Bu iltihap olduğu müddetçe çocuk olma ihtimali çok az.
Mutlaka antibiyotik kullanmak gerekiyor. Kocanızı nasıl ikna edersiniz bilemeyeceğim ama bu ilacı bir doktorun vermesi lazım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,666 soru

10,871 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi sertleşme ereksiyon sorunu sperm testis ağrısı sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik boşalma spermiyogram sperm testi prostatit penis ağrısı penis boyu erken boşalma varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi meni mezi ağrı prostat bel soğukluğu epididimit testosteron venöz kaçak prostatit iltihabı mesane penis ucu kasık ağrısı böbrek taşı akıntı teşekkür cevabı test sonucu penis eğriliği penis boyu problemi idrara sık çıkma penis kırılması peyronie yanma hissi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var sertleşmeme istibra ameliyat cinsel perhiz lütfen yardım ediniz kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet damar doppler sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak peniste cansızlık kasık fıtığı semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık tahriş teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu usg siğil iltihap makat idrar hissi testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu testis agrisi penis kızarıklık küçük penis boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık kaşıntı tahlil
...