çok acil hocam

2 gösterim
15 Haziran 2009 miki sordu
hoca ben 37 yaşında bir bayanım bir oğlum var bu benim 2 evlilim ve tekrar çocuk sahibi olmak istiyor fakat 1 buçuk yıl olmasına ramen olmuyor eşimi zorla ikna etim spermiografi yapırdı lütfen bunu bize bir değerlendirmisiniz. miktar-3,görünüm:opak,viskozite:normal,reaksiyon:alkalı,sıvılaşma:20,1cc de:80 milyon,tüm ejakülatda:80x3 miliyon,normal yapıda:%80,baş anomalisi%10 orta parça anomalisi%5,kuyruk anomalisi%5 her sahada 30-40 lokosit görüldü .hocam beni endişe eden lokosit sayısı ama eşimi birtürlü dr gitmek için ikna edemiyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim .şimdiden teşekür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Lütfen başlıkla konu uyuşsun. Çünkü google ve site içi arama buna göre arıyor ve indeksliyor.
Ayrıca sorunuz acil değil. Kocanızı doktora götüremiyorsunuz bunun neresi acil?
Diğer husus burada herkese saat 17 de cevap yazıyoruz. Daha önce cevap yazma imkanım yok. Şahsınızda herkese yazıyorum Alınmayın.
Çok karışık yazmışsınız. Anladığım kadarı ile spermde iltihap var. Bu iltihap olduğu müddetçe çocuk olma ihtimali çok az.
Mutlaka antibiyotik kullanmak gerekiyor. Kocanızı nasıl ikna edersiniz bilemeyeceğim ama bu ilacı bir doktorun vermesi lazım.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,910 soru

8,177 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı idrar sertleşme kaybı peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu varikosel ameliyati sonrasi penis boyu üroloji cinsel isteksizlik sık mastürbasyon prostat iltihabı spermiyogram erken boşalma penis ağrısı ereksiyon sorunu sperm testi meni mezi testis ağrisi prostatit ereksiyon prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı testosteron teşekkür cevabı epididimit mesane akıntı böbrek taşı penis boyu problemi varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi penis eğriliği prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi idrara sık çıkma penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit ameliyat test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz yardımınıza ihtiyacım var sık idrara çıkma testislerde ağrı sertleşmeme peyronie damar -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil doppler makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penis kızarıklık boşalamamak usg kaşıntı sonuç idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik testis agrisi cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması prostat sıvısı idrar yanması bacak ağrısı abdest klamidya hidrosel hamilelik kısırlık tahlil iltihap
...