testiste ağrı

4 gösterim
16 Haziran 2009 selimania sordu
merhaba yaklaşık 2 ay önce prostatit teşhisi konmuştu ve monodoks kullanmıştım. şu sıralarda sinüzit yüzünden levonat kullandım. levonat kullanmaya başlamadan önce testisimde yok denecek kadar küçük bir çıkıntı vardı ve o gitti. ilacı iki hafta kullandım ve artık sinüzit tedavim bitti yalnız son birkaç gündür ilacı aldıktan sonra ağrılar oluyordu.
eskiden şişliğin olduğu yere şimdi temas ettiğimde herhangi birşey olmamasına rağmen bir rahatsızlık hissediyorum. tekrar kontrole gitmelimiyim ?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizde epididiym başı iltihabı olabilir. Kullandığınız ilaç oraya da iyi gelmiş.
Geçmiş. Ara sıra olan ağrılara kulak asmayın. Üşütmeyin, ağır kaldırmayın.
Tekrar şişlik olursa doktora gidersiniz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

69,988 soru

5,343 cevap

...