Penis büyüten ilaçlar

7 gösterim
16 Haziran 2009 Serdar Karakaya sordu
Merhaba hocam. Sitenizle yeni tanıştım. Sormak istediğim sorunun daha önce sorulup sorulmadığını öğrenmek için gerek sık sorulan sorularla ilgili bölümü inceledim, gerekse arama motorunu kullandım; ama bir sonuç elde edemedim. Dolayısıyla soruyu sormamda bir tekrara düşme durumu olmayacağı kanaatine eriştim.
Son günlerde birçok internet sitesinde, hatta ulusal bazda yayın yapan bazı televizyon kanallarında dahi XXXXX isminde bir ürünün reklamı ile karşılaşmaktayım.
Sizin de bazı sorulara verdiğiniz cevaplarınız da belirttiğiniz üzere, penis boyutu konusunda tıbbi kriterlere göre sorunu bulunmayan birçok erkek için bile dikkat çekici olduğu muhakkak olan -ki şahsen benim de dikkatimi cezbetmedi değil, bu ürün hakkındaki bilgilerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?
Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar...
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu ürün hakkında bilgim yoktur.
Daha önce yazdığım ve SSS da belirttiğim gibi bu tip ilaçlara inanmayın.
Biz şimdiye kadar hiçbir kimsenin " Bu ilacı kullandım da penisim büyüdü" dediğini görmedik.
Medyadaki her şeye inanmayın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,408 soru

12,586 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...