Penis büyüten ilaçlar

5 gösterim
15 Haziran 2009 Serdar Karakaya sordu
Merhaba hocam. Sitenizle yeni tanıştım. Sormak istediğim sorunun daha önce sorulup sorulmadığını öğrenmek için gerek sık sorulan sorularla ilgili bölümü inceledim, gerekse arama motorunu kullandım; ama bir sonuç elde edemedim. Dolayısıyla soruyu sormamda bir tekrara düşme durumu olmayacağı kanaatine eriştim.
Son günlerde birçok internet sitesinde, hatta ulusal bazda yayın yapan bazı televizyon kanallarında dahi XXXXX isminde bir ürünün reklamı ile karşılaşmaktayım.
Sizin de bazı sorulara verdiğiniz cevaplarınız da belirttiğiniz üzere, penis boyutu konusunda tıbbi kriterlere göre sorunu bulunmayan birçok erkek için bile dikkat çekici olduğu muhakkak olan -ki şahsen benim de dikkatimi cezbetmedi değil, bu ürün hakkındaki bilgilerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?
Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar...
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu ürün hakkında bilgim yoktur.
Daha önce yazdığım ve SSS da belirttiğim gibi bu tip ilaçlara inanmayın.
Biz şimdiye kadar hiçbir kimsenin " Bu ilacı kullandım da penisim büyüdü" dediğini görmedik.
Medyadaki her şeye inanmayın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,862 soru

8,120 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı idrar sertleşme kaybı peniste hissizlik sertleşme sorunu boşalma varikosel ameliyati sonrasi penis boyu üroloji cinsel isteksizlik sık mastürbasyon prostat iltihabı spermiyogram erken boşalma sperm testi penis ağrısı meni ereksiyon sorunu mezi testis ağrisi prostatit ereksiyon prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı testosteron teşekkür cevabı epididimit mesane akıntı böbrek taşı penis boyu problemi varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi penis eğriliği prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi idrara sık çıkma penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit ameliyat test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz yardımınıza ihtiyacım var sık idrara çıkma testislerde ağrı sertleşmeme peyronie damar -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil doppler makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penis kızarıklık boşalamamak usg kaşıntı sonuç idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik testis agrisi cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması prostat sıvısı idrar yanması bacak ağrısı abdest klamidya hidrosel hamilelik kısırlık tahlil iltihap
...