ateş

3 gösterim
15 Haziran 2009 iskender sordu
Hocam penisimde ve testislerimde ateşlenme hissediyorum sizce neyin belirtisi olabilir? demiştim sizde kendini çok dinleyen hastalarda veya b vitamini eksikliğinde olabilir demiştiniz bende zamanla geçermi merak ettim hocam
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
B vitamini eksikliğinde oluyorsa bu vitamini kullanmak lazım.
Ama kendinizi çok dinliyorsanız ki böyle, dikkatinizi başka yöne çevirmeniz, başka şeylere meşgul olmayla ve kendinize dert etmemeyle zamanla geçer.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,891 soru

9,135 cevap

...