Penis Boyu

3 gösterim
15 Haziran 2009 Kerem sordu
İsmim Kerem. İzmir'de ikamet ediyorum. Yaşım 23, boyum 1.82, kilom ise 85... Uzun zamandır sürekli sıkıntı/stres ve rahatsızlık içindeyim. Sebebi ise cinsel organımın boyunun kısa ve ince olması. O kadar canım sıkılıyor ki bu zamana kadar cinsel deneyimim olmadı, evlendiğimde eşimi tatmin edemeyeceğimi düşünüyorum. oturur vaziyetteyken ve dar kot giydiğimde penisim içeri gömülüyor olması beni çok huzursuz ediyor. Normal halde iken 1.5 cm., ereksiyon halinde 6 cm. ve aşağı yukarı işaret parmağını, baş parmağın boğumuyla birleşiminin yarısı kadar kalınlığı var. Şu durumda ne yapabileceğimi bilmiyorum, ne bayan arkadaş edinebiliyor ne derman arayabiliyorum. Sizden ricam önce bir doktor sonra bir abi olarak bana bir yol göstermeniz, gerçekten zor durumdayım. İlaç olarak tavsiye edebileceğiniz bir marka ve dozaj var ise çok memnun olurum. Yahut cerrahi operasyon ile sorunumun giderilmesi mümkün mü ve devlet hastaneleri bu operasyonu karşılıyor mu? şu durumda ilk yapmam gereken nedir sizce? Cevabınız ve vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Öncelikle penisin boyunu ve tedaviye ihtiyaç olunacak bir durum var mı? Bunu öğrenmelisiniz.
Yoksa boşuna psikolojik olarak çöküntüye girmeye gerek yoktur.
Sol menü SSS ı okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,910 soru

8,177 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı idrar sertleşme kaybı peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu varikosel ameliyati sonrasi penis boyu üroloji cinsel isteksizlik sık mastürbasyon prostat iltihabı spermiyogram erken boşalma penis ağrısı ereksiyon sorunu sperm testi meni mezi testis ağrisi prostatit ereksiyon prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı testosteron teşekkür cevabı epididimit mesane akıntı böbrek taşı penis boyu problemi varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi penis eğriliği prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi idrara sık çıkma penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit ameliyat test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz yardımınıza ihtiyacım var sık idrara çıkma testislerde ağrı sertleşmeme peyronie damar -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil doppler makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penis kızarıklık boşalamamak usg kaşıntı sonuç idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik testis agrisi cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması prostat sıvısı idrar yanması bacak ağrısı abdest klamidya hidrosel hamilelik kısırlık tahlil iltihap
...