CİNSEL ORGANDAKİ KÜTLEMEDEN KAYNAKL

6 gösterim
16 Haziran 2009 6890102 sordu
merhaba hocam. evliyim. benim cinsel organım ilişki esnasında istem dışı olarak uzun süredir bir parmağın kütlemesi gibi kütlüyor. ilk zamanlar sorun etmemiştim ama son 10 gündür. penisim uyarıldığında ciddi bir ağrı hissediyorum. aynı sorunu cinsel ilişki esnasında da yaşamaya başladım. cinsel organımda uyarılmadığım zamanda da sanki damar setliği gibi yada şişlik gibi bir şey hissediyorum. basınç uyguladığımda ise yanma ve acı hissediyorum. bu konu da ne yapabilirim. hangi uzmana müracaat edebilirim. yardımlarınız için teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Not: Lütfen küçük harfle yazın

Bir uroloji uzmanına gidip penis doppler ultrasonu çektirin. Penis damarlarında veya yumuşak dokularında bir kireçlenme veya travmatik bir hadise vardır.
Teşhis konulmadan tedavi yapılamaz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,408 soru

12,586 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak üroloji testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...