CİNSEL ORGANDAKİ KÜTLEMEDEN KAYNAKL

6 gösterim
15 Haziran 2009 6890102 sordu
merhaba hocam. evliyim. benim cinsel organım ilişki esnasında istem dışı olarak uzun süredir bir parmağın kütlemesi gibi kütlüyor. ilk zamanlar sorun etmemiştim ama son 10 gündür. penisim uyarıldığında ciddi bir ağrı hissediyorum. aynı sorunu cinsel ilişki esnasında da yaşamaya başladım. cinsel organımda uyarılmadığım zamanda da sanki damar setliği gibi yada şişlik gibi bir şey hissediyorum. basınç uyguladığımda ise yanma ve acı hissediyorum. bu konu da ne yapabilirim. hangi uzmana müracaat edebilirim. yardımlarınız için teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Not: Lütfen küçük harfle yazın

Bir uroloji uzmanına gidip penis doppler ultrasonu çektirin. Penis damarlarında veya yumuşak dokularında bir kireçlenme veya travmatik bir hadise vardır.
Teşhis konulmadan tedavi yapılamaz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,862 soru

8,120 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı idrar sertleşme kaybı peniste hissizlik sertleşme sorunu boşalma varikosel ameliyati sonrasi penis boyu üroloji cinsel isteksizlik sık mastürbasyon prostat iltihabı spermiyogram erken boşalma sperm testi penis ağrısı meni ereksiyon sorunu mezi testis ağrisi prostatit ereksiyon prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı testosteron teşekkür cevabı epididimit mesane akıntı böbrek taşı penis boyu problemi varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi penis eğriliği prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi idrara sık çıkma penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit ameliyat test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz yardımınıza ihtiyacım var sık idrara çıkma testislerde ağrı sertleşmeme peyronie damar -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil doppler makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penis kızarıklık boşalamamak usg kaşıntı sonuç idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik testis agrisi cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması prostat sıvısı idrar yanması bacak ağrısı abdest klamidya hidrosel hamilelik kısırlık tahlil iltihap
...