CİNSEL ORGANDAKİ KÜTLEMEDEN KAYNAKL

13 gösterim
16 Haziran 2009 6890102 sordu
merhaba hocam. evliyim. benim cinsel organım ilişki esnasında istem dışı olarak uzun süredir bir parmağın kütlemesi gibi kütlüyor. ilk zamanlar sorun etmemiştim ama son 10 gündür. penisim uyarıldığında ciddi bir ağrı hissediyorum. aynı sorunu cinsel ilişki esnasında da yaşamaya başladım. cinsel organımda uyarılmadığım zamanda da sanki damar setliği gibi yada şişlik gibi bir şey hissediyorum. basınç uyguladığımda ise yanma ve acı hissediyorum. bu konu da ne yapabilirim. hangi uzmana müracaat edebilirim. yardımlarınız için teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Not: Lütfen küçük harfle yazın

Bir uroloji uzmanına gidip penis doppler ultrasonu çektirin. Penis damarlarında veya yumuşak dokularında bir kireçlenme veya travmatik bir hadise vardır.
Teşhis konulmadan tedavi yapılamaz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

82,333 soru

82,336 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sperm sertleşme sorunu sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon spermiyogram cinsel perhiz penis boyu penis ağrısı ereksiyon prostatit erken boşalma idrar cinsel isteksizlik ağrı venöz kaçak boşalma varikosel ameliyati sonrasi prostat perhiz prostatit iltihabı üroloji testis ağrisi epididimit prostat iltihabı meni idrara sık çıkma peyronie testosteron kronik prostatit mezi spermde gariplik testis torsiyonu bel soğukluğu peniste eğrilik yanma hissi penis boyu problemi kasık ağrısı mesane zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi travma penis eğriliği sık idrara çıkma damar penis ucu sertleşmeme tahriş penis zedelenmesi doppler ultrason peniste morarma şişlik doppler sabah ereksiyonu testis sarkması yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı enfeksiyon teşekkür teşekkür cevabı istibra kızarıklık hidrosel akıntı testis torbası sarkması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu penis kırılması sünnet siğil masturbasyon peniste zorlama porno-mastürbasyon aşırı aktif mesane test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi sağ testis usg genital sertlesme sorunu varikosel sonrasi lütfen yardım ediniz ameliyat perhiz travma peniste şişlik sari parcaciklar kasık fıtığı semen analizi perhiz zorlama sertleşememe hiv şüphesi
...