Sağ testiste devam eden ağrı

5 gösterim
15 Haziran 2009 elektro sordu
Ben birkaç gün öncede yazmıştım sorunumu.Sağ testisimde 1 haftadır bir ağrı var.Bu ağrı karnımın sağ tarafına vuruyor.Soğuk algınlığım vardı,iyileştim.Günlerdir evde dinleniyorum,bu yüzden yorgunluk sıfır şu an.Ayaklarımı ve bedenimi sıcak tutuyorum.Fakat bu ağrıdan bir türlü kurtulamıyorum.
En iyisi ilk baştan başlamak.Ben üniversite öğrencisiyim.Birkaç gün önce okula gittim,sıraya oturdum.Yanıma bir arkadaşım geldi ve bir soruyu çözemediğini söyledi.Bende soruya bakmak için oturduğum yerden bir hamle yaptım.Sıradan bir hareket,hafif sağa doğru kaykıldım.O sırada sağ yumurtalığımda müthiş bir ağrı hissettim,tabi aynı zamanda karnımın sağ tarafındada.Fakat önemsemedim.
Şimdiyse tam 1 hafta oldu ve acı dayanılmaz bir hale geldi.Dışarıdan bakıldığında ne bi kızarıklık ne bir şişlik,hiç bir şey yok.Fakat ağrıdan ölüyorum.Ağrı kesici içtim işe yaramadı.
Acaba bir ezilme falanmı oldu.Bunu anlayabilmek için kesinlikle doktora gitmelimiyim.Bunu soruyorum çünkü belki komik gelicek ama doktora gitmekten utanıyorum.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Güzel kardeş 1-2 gün önce yazdım diyorsunuz. O zaman ne cevap vermişim. Gerçi ben hatırlayamadım ama büyük ihtimalle bir ultrason çektirin demişimdir.
US çektirmeden nasıl teşhis konulacak nasıl tedavi edilecek?
Doktordan nende utanıyorsunuz anlayamadım. Doktorla özel bir arkadaşlığınız mı var? Sizi tanıyor mu? Doktorlar bunun için vardır.
Haydi doğur US çektirmek için doktora…
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,862 soru

8,120 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı idrar sertleşme kaybı peniste hissizlik sertleşme sorunu boşalma varikosel ameliyati sonrasi penis boyu üroloji cinsel isteksizlik sık mastürbasyon prostat iltihabı spermiyogram erken boşalma sperm testi penis ağrısı meni ereksiyon sorunu mezi testis ağrisi prostatit ereksiyon prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı testosteron teşekkür cevabı epididimit mesane akıntı böbrek taşı penis boyu problemi varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi penis eğriliği prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi idrara sık çıkma penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit ameliyat test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz yardımınıza ihtiyacım var sık idrara çıkma testislerde ağrı sertleşmeme peyronie damar -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil doppler makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penis kızarıklık boşalamamak usg kaşıntı sonuç idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik testis agrisi cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması prostat sıvısı idrar yanması bacak ağrısı abdest klamidya hidrosel hamilelik kısırlık tahlil iltihap
...