Sağ testiste devam eden ağrı

5 gösterim
16 Haziran 2009 elektro sordu
Ben birkaç gün öncede yazmıştım sorunumu.Sağ testisimde 1 haftadır bir ağrı var.Bu ağrı karnımın sağ tarafına vuruyor.Soğuk algınlığım vardı,iyileştim.Günlerdir evde dinleniyorum,bu yüzden yorgunluk sıfır şu an.Ayaklarımı ve bedenimi sıcak tutuyorum.Fakat bu ağrıdan bir türlü kurtulamıyorum.
En iyisi ilk baştan başlamak.Ben üniversite öğrencisiyim.Birkaç gün önce okula gittim,sıraya oturdum.Yanıma bir arkadaşım geldi ve bir soruyu çözemediğini söyledi.Bende soruya bakmak için oturduğum yerden bir hamle yaptım.Sıradan bir hareket,hafif sağa doğru kaykıldım.O sırada sağ yumurtalığımda müthiş bir ağrı hissettim,tabi aynı zamanda karnımın sağ tarafındada.Fakat önemsemedim.
Şimdiyse tam 1 hafta oldu ve acı dayanılmaz bir hale geldi.Dışarıdan bakıldığında ne bi kızarıklık ne bir şişlik,hiç bir şey yok.Fakat ağrıdan ölüyorum.Ağrı kesici içtim işe yaramadı.
Acaba bir ezilme falanmı oldu.Bunu anlayabilmek için kesinlikle doktora gitmelimiyim.Bunu soruyorum çünkü belki komik gelicek ama doktora gitmekten utanıyorum.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Güzel kardeş 1-2 gün önce yazdım diyorsunuz. O zaman ne cevap vermişim. Gerçi ben hatırlayamadım ama büyük ihtimalle bir ultrason çektirin demişimdir.
US çektirmeden nasıl teşhis konulacak nasıl tedavi edilecek?
Doktordan nende utanıyorsunuz anlayamadım. Doktorla özel bir arkadaşlığınız mı var? Sizi tanıyor mu? Doktorlar bunun için vardır.
Haydi doğur US çektirmek için doktora…
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,598 soru

10,802 cevap

...