Sağ testiste devam eden ağrı

5 gösterim
16 Haziran 2009 elektro sordu
Ben birkaç gün öncede yazmıştım sorunumu.Sağ testisimde 1 haftadır bir ağrı var.Bu ağrı karnımın sağ tarafına vuruyor.Soğuk algınlığım vardı,iyileştim.Günlerdir evde dinleniyorum,bu yüzden yorgunluk sıfır şu an.Ayaklarımı ve bedenimi sıcak tutuyorum.Fakat bu ağrıdan bir türlü kurtulamıyorum.
En iyisi ilk baştan başlamak.Ben üniversite öğrencisiyim.Birkaç gün önce okula gittim,sıraya oturdum.Yanıma bir arkadaşım geldi ve bir soruyu çözemediğini söyledi.Bende soruya bakmak için oturduğum yerden bir hamle yaptım.Sıradan bir hareket,hafif sağa doğru kaykıldım.O sırada sağ yumurtalığımda müthiş bir ağrı hissettim,tabi aynı zamanda karnımın sağ tarafındada.Fakat önemsemedim.
Şimdiyse tam 1 hafta oldu ve acı dayanılmaz bir hale geldi.Dışarıdan bakıldığında ne bi kızarıklık ne bir şişlik,hiç bir şey yok.Fakat ağrıdan ölüyorum.Ağrı kesici içtim işe yaramadı.
Acaba bir ezilme falanmı oldu.Bunu anlayabilmek için kesinlikle doktora gitmelimiyim.Bunu soruyorum çünkü belki komik gelicek ama doktora gitmekten utanıyorum.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Güzel kardeş 1-2 gün önce yazdım diyorsunuz. O zaman ne cevap vermişim. Gerçi ben hatırlayamadım ama büyük ihtimalle bir ultrason çektirin demişimdir.
US çektirmeden nasıl teşhis konulacak nasıl tedavi edilecek?
Doktordan nende utanıyorsunuz anlayamadım. Doktorla özel bir arkadaşlığınız mı var? Sizi tanıyor mu? Doktorlar bunun için vardır.
Haydi doğur US çektirmek için doktora…
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,377 soru

12,560 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar prostatit cinsel isteksizlik peniste hissizlik spermiyogram boşalma ereksiyon erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi üroloji venöz kaçak testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi damar testis torsiyonu peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması peniste morarma sivilce usg
...