Plikasyon Ameliyatı

15 gösterim
19 Ocak Mehmet Han sordu
1 yıl 4 ay önce %80’e yakın bir eğrilikten dolayı penil plikasyon ameliyatı oldum. Daha 22 yaşındayım ama cinsel haz alamıyorum. Cinsel hayatım bitmiş gibi hissediyorum. Ameliyat olmadan önce mastürbasyonla bir şeyler hissediyordum ama şimdi sadece boşalmak için yapıyorum. Sinirlere verilen bu zararın bir çözümü var mıdır?
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Ankara/22/Bekar

1 cevap

20 Ocak dralihatay cevapladı

Merhabalar                    
Öncelikle Geçmiş olsun;

Ameliyatta küçük sinirlere zarar vermemek mümkün değil. Çünkü kesi sırasında bunlarda kesilir. Ama cinsel haz almamayı bunlara bağlamamak lazım. Belki sorun psikolojik olabilir.
Başka sebepler olmalı. Doktorunuzla konuştunuz mu?

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                    
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                     
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                    
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                     
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

https://www.dralihatay.com/makaleler.html

Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

79,054 soru

79,037 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sertleşme sorunu sperm testi sık mastürbasyon idrar prostatit spermiyogram penis ağrısı cinsel isteksizlik peniste hissizlik penis boyu erken boşalma ereksiyon boşalma varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak testis ağrisi üroloji prostat iltihabı prostat prostatit iltihabı meni ağrı mezi testosteron yanma hissi bel soğukluğu kasık ağrısı mesane cinsel perhiz penis eğriliği epididimit peyronie penis boyu problemi böbrek taşı travma teşekkür cevabı peniste eğrilik peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu istibra akıntı penis kırılması doppler test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma damar tahriş varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu sünnet ameliyat sertlesme sorunu aşırı aktif mesane testis torsiyonu zevk alamamak kronik prostatit sertleşmeme şişlik peniste morarma testislerde ağrı abdest kızarıklık usg perhiz spermde gariplik sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi testis sarkması lutfen bana cavab yazin penis siyah nokta lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi doppler ultrason aktif mesane masturbasyon venöz yetmezliği penis kökü ağrısı perhiz travma kronik prostatit tedavisi teşekkür mesajı. peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı
...