Testis ve kasık ağrısı

47 gösterim
21 Mart Berkay sordu
Merhabalar, benim genelde tuvaletimi yaptıktan sonra, (genellikle ayakta fakat oturarak yaptığımda da oluyor bazen.) testislerimin altından kasıklarıma kadar gelen bi ağrı vuruyor. Ve bu yaklaşık 2 3 haftadır devam ediyor. Benim varikoselim var ve doppler daha yeni çekildim. Varikosel ameliyatı olmam gerektiğini fakat bunun çok acelesi olmadığını söyledi doktor. Sizce bu ağrı varikoselimden mi kaynaklı yoksa kasık ultrasonu ve idrar tahlili de yapmam mi gerekir hocam? Kasığıma vuran ağrı genellikle sol tarafta oluyor ve öksürdüğümde veya hağşırdığımda oraya bir ağrı vuruyor. Ne yapmalıyım biraz korku var bu konularda yardımınız için çok teşekkürler.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İstanbul 19 erkek bekar

1 cevap

21 Mart dralihatay cevapladı

Merhabalar                    
Öncelikle Geçmiş olsun;

Varikoselde ağrı yapabilir. Bilhassa çok ayakta durmak ağır kaldırmak ve üşütmek ağrı yapar. Bunlara dikkat etmelisiniz.
Kasık ağrısı akıla fıtığı getiriyor. Bu durumda kasığın ultrasonu çekilse iyi olur.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                    
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                     
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                    
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                     
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Ayıca şu adresten kitaplarıma ulaşabilirsiniz:    
https://www.dralihatay.com/kitaplarim.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,039 soru

12,226 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram ereksiyon erken boşalma penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi üroloji testis ağrisi prostat iltihabı venöz kaçak meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu peyronie akıntı yanma hissi yardımınıza ihtiyacım var test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması tahriş hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi cinsel perhiz varikosel sonrasi doppler peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane testis torsiyonu lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık kızarıklık makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce usg siğil iltihap masturbasyon perhiz travma
...