Testis ve kasık ağrısı

71 gösterim
21 Mart Berkay sordu
Merhabalar, benim genelde tuvaletimi yaptıktan sonra, (genellikle ayakta fakat oturarak yaptığımda da oluyor bazen.) testislerimin altından kasıklarıma kadar gelen bi ağrı vuruyor. Ve bu yaklaşık 2 3 haftadır devam ediyor. Benim varikoselim var ve doppler daha yeni çekildim. Varikosel ameliyatı olmam gerektiğini fakat bunun çok acelesi olmadığını söyledi doktor. Sizce bu ağrı varikoselimden mi kaynaklı yoksa kasık ultrasonu ve idrar tahlili de yapmam mi gerekir hocam? Kasığıma vuran ağrı genellikle sol tarafta oluyor ve öksürdüğümde veya hağşırdığımda oraya bir ağrı vuruyor. Ne yapmalıyım biraz korku var bu konularda yardımınız için çok teşekkürler.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İstanbul 19 erkek bekar

1 cevap

21 Mart dralihatay cevapladı

Merhabalar                    
Öncelikle Geçmiş olsun;

Varikoselde ağrı yapabilir. Bilhassa çok ayakta durmak ağır kaldırmak ve üşütmek ağrı yapar. Bunlara dikkat etmelisiniz.
Kasık ağrısı akıla fıtığı getiriyor. Bu durumda kasığın ultrasonu çekilse iyi olur.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                    
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                     
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                    
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                     
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Ayıca şu adresten kitaplarıma ulaşabilirsiniz:    
https://www.dralihatay.com/kitaplarim.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

78,500 soru

78,490 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sertleşme sorunu sperm testi sık mastürbasyon prostatit idrar spermiyogram cinsel isteksizlik penis ağrısı erken boşalma peniste hissizlik boşalma ereksiyon penis boyu varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak testis ağrisi üroloji prostat iltihabı meni ağrı prostat prostatit iltihabı mezi testosteron bel soğukluğu kasık ağrısı mesane yanma hissi epididimit penis eğriliği böbrek taşı peyronie cinsel perhiz teşekkür cevabı yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu akıntı peniste eğrilik penis kırılması doppler test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi sık idrara çıkma istibra damar tahriş penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat aşırı aktif mesane testis torsiyonu varikosel sonrasi travmatik mastürbasyon sendromu sertleşmeme şişlik sünnet peniste morarma kronik prostatit testislerde ağrı abdest kızarıklık usg travma sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak testis sarkması lutfen bana cavab yazin lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi aktif mesane masturbasyon perhiz travma kronik prostatit tedavisi teşekkür mesajı. spermde gariplik sabah ereksiyonu peniste leke penis siyah nokta peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı yumurtalık siğil iltihap perhiz teşekkür makat
...