Testis ve kasık ağrısı

55 gösterim
21 Mart Berkay sordu
Merhabalar, benim genelde tuvaletimi yaptıktan sonra, (genellikle ayakta fakat oturarak yaptığımda da oluyor bazen.) testislerimin altından kasıklarıma kadar gelen bi ağrı vuruyor. Ve bu yaklaşık 2 3 haftadır devam ediyor. Benim varikoselim var ve doppler daha yeni çekildim. Varikosel ameliyatı olmam gerektiğini fakat bunun çok acelesi olmadığını söyledi doktor. Sizce bu ağrı varikoselimden mi kaynaklı yoksa kasık ultrasonu ve idrar tahlili de yapmam mi gerekir hocam? Kasığıma vuran ağrı genellikle sol tarafta oluyor ve öksürdüğümde veya hağşırdığımda oraya bir ağrı vuruyor. Ne yapmalıyım biraz korku var bu konularda yardımınız için çok teşekkürler.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İstanbul 19 erkek bekar

1 cevap

21 Mart dralihatay cevapladı

Merhabalar                    
Öncelikle Geçmiş olsun;

Varikoselde ağrı yapabilir. Bilhassa çok ayakta durmak ağır kaldırmak ve üşütmek ağrı yapar. Bunlara dikkat etmelisiniz.
Kasık ağrısı akıla fıtığı getiriyor. Bu durumda kasığın ultrasonu çekilse iyi olur.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                    
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                     
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                    
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                     
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Ayıca şu adresten kitaplarıma ulaşabilirsiniz:    
https://www.dralihatay.com/kitaplarim.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,695 soru

12,873 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sertleşme sorunu sık mastürbasyon sperm testi idrar cinsel isteksizlik prostatit spermiyogram peniste hissizlik erken boşalma boşalma ereksiyon penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak testis ağrisi üroloji prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron prostatit iltihabı bel soğukluğu mesane kasık ağrısı epididimit penis eğriliği böbrek taşı teşekkür cevabı yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi sertleşmeme şişlik damar aşırı aktif mesane testis torsiyonu peniste eğrilik istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi travmatik mastürbasyon sendromu aktif mesane kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı abdest yumurtalık usg siğil masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası doppler ultrason idrar yanması
...