Testis ve kasık ağrısı

121 gösterim
21 Mart 2019 Berkay sordu
Merhabalar, benim genelde tuvaletimi yaptıktan sonra, (genellikle ayakta fakat oturarak yaptığımda da oluyor bazen.) testislerimin altından kasıklarıma kadar gelen bi ağrı vuruyor. Ve bu yaklaşık 2 3 haftadır devam ediyor. Benim varikoselim var ve doppler daha yeni çekildim. Varikosel ameliyatı olmam gerektiğini fakat bunun çok acelesi olmadığını söyledi doktor. Sizce bu ağrı varikoselimden mi kaynaklı yoksa kasık ultrasonu ve idrar tahlili de yapmam mi gerekir hocam? Kasığıma vuran ağrı genellikle sol tarafta oluyor ve öksürdüğümde veya hağşırdığımda oraya bir ağrı vuruyor. Ne yapmalıyım biraz korku var bu konularda yardımınız için çok teşekkürler.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İstanbul 19 erkek bekar

1 cevap

21 Mart 2019 dralihatay cevapladı

Merhabalar                    
Öncelikle Geçmiş olsun;

Varikoselde ağrı yapabilir. Bilhassa çok ayakta durmak ağır kaldırmak ve üşütmek ağrı yapar. Bunlara dikkat etmelisiniz.
Kasık ağrısı akıla fıtığı getiriyor. Bu durumda kasığın ultrasonu çekilse iyi olur.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                    
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                     
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                    
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                     
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Ayıca şu adresten kitaplarıma ulaşabilirsiniz:    
https://www.dralihatay.com/kitaplarim.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

80,697 soru

80,705 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı penis ereksiyon sorunu testis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm testi sık mastürbasyon sperm sertleşme sorunu peniste hissizlik ereksiyon penis ağrısı spermiyogram idrar prostatit penis boyu cinsel isteksizlik erken boşalma cinsel perhiz boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi ağrı prostat prostatit iltihabı testis ağrisi prostat iltihabı üroloji meni mezi testosteron perhiz peniste eğrilik yanma hissi kasık ağrısı bel soğukluğu mesane kronik prostatit travma penis boyu problemi idrara sık çıkma epididimit penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi peyronie sık idrara çıkma penis ucu böbrek taşı tahriş testis torsiyonu teşekkür cevabı yardımınıza ihtiyacım var istibra şişlik akıntı doppler spermde gariplik penis kırılması masturbasyon test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi travmatik mastürbasyon sendromu sertleşmeme kızarıklık sünnet damar siğil sertlesme sorunu aşırı aktif mesane sabah ereksiyonu zevk alamamak varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi peniste morarma ameliyat perhiz travma porno-mastürbasyon penis zedelenmesi hidrosel hiv şüphesi kasık fıtığı varikosel ameliyatı doppler ultrason testislerde ağrı abdest usg enfeksiyon genital makat perhiz zorlama sertleşememe penis kökü ağrısı sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi peniste şişlik peniste leke testis agrisi testis sarkması
...