aldığım darbeden dolayı testisim sa

15 gösterim
21 Ağustos 2008 ahmet sordu
merhaba hocam, 29/01/09 15:04 tariihinde aynı başlıklı sorduğum soruya cevap vermişsiniz,Allah razı olsun,acilen tedavi (ameliyat) olun demişsiniz, ben rahatsızlığım için okmeydanı ssk hastanesi üroloji bölümüne gittim,ultrason sonucuna rağmen doktor her erkekte bu olur, kısırlık olursa tekrar gel demişti, benimle hiç ilgilenmediler,maddi durum gereği sadece ssk hastanelerine gidebiliyorum,ssk lıyım, yine beni geri çevirirlerse diye korkuyorum,hastalığımı tedavi ettirmem için bir devlet hastanesi bulmam konusunda yardımcı olabilirmisiniz veya çok para almayan bir özel hastane önerebilirmisiniz, özel hastanelerde bu rahatsızlığım için ne kadar ödememem gerekir fikriniz varmı,teşekkürler
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Daha önceki sorunuzu hatırlayamadım. Darbeden dolayı neden acilen ameliyat olun demişim şimdi hatırlamadım. Ama gerek varmış ki demişim.
Benim dediğimden ziyade sizi muayne eden ve gören doktora güvenmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü sizi burada eksik bir şey yazmış olabilirsiniz veya sizi muayene eden doktor farklı bir şey görmüş olabilir.
İstanbul bize yabancı çevre olduğu için hangi hasteneye gideceğinizi sizin bulmanız lazım. Devlet hastaneleride bu işi hal edebilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

80,141 soru

80,104 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı penis ereksiyon sorunu testis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sperm testi sertleşme sorunu sık mastürbasyon peniste hissizlik spermiyogram idrar penis ağrısı prostatit ereksiyon cinsel isteksizlik erken boşalma penis boyu boşalma cinsel perhiz venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat ağrı prostatit iltihabı testis ağrisi prostat iltihabı meni üroloji mezi testosteron kasık ağrısı yanma hissi bel soğukluğu mesane perhiz travma peniste eğrilik penis boyu problemi penis eğriliği idrara sık çıkma epididimit peyronie kronik prostatit penis ucu sık idrara çıkma böbrek taşı tahriş teşekkür cevabı peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var istibra akıntı spermde gariplik testis torsiyonu penis kırılması şişlik doppler test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi travmatik mastürbasyon sendromu sünnet damar siğil sertlesme sorunu aşırı aktif mesane varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi sertleşmeme kızarıklık ameliyat perhiz travma sabah ereksiyonu zevk alamamak penis zedelenmesi peniste morarma doppler ultrason testislerde ağrı abdest usg enfeksiyon genital masturbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi hiv şüphesi peniste şişlik testis sarkması lutfen bana cavab yazin penis siyah nokta lütfen yardım ediniz kasık fıtığı semen analizi aktif mesane böbrek makat venöz yetmezliği
...