off offff

38 gösterim
21 Ağustos 2008 metin sordu
mrb hocam 17yşındayım. testisimde sol tarafdaki yumurtamda yumurtanın 3te1kadar bişi yumurtama yapısıkk sagdaki ise normal gibi kist galibaa ya siz daha ii bilirsiniz ama gende bn kız arkdasımla msjlasırken bile zevk suyu gibi bişi akıyoo benden erken bosalıyorum vee hiçç enerjim bitmıyo sürekli bosalabiliyorum yaaa sebebınınde bu oldugnu düsünuyorum bide penismde ufak ufak siwilce qiibi bişiler var alerjide degilim ama bişiye karsı ya hocam bi yardım edsenızz nabmam gerekıo testis kanserimıyım korkuyorumm ameliyatmı gerekıo hap mı atmam gerekıo beni rahatlatabilcek bi cvp yazarsanız cok sevınırım bide hocam zevk suyu kızı hamile bırkarmı biz arkdaslarla süreklı bunu tartısr olduk kolay gelsinn hocam simdiden tskkr ederimm.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Yumurtadaki bu şişliği anlamak için ultrason çektirmelisiniz. Ancak böyle anlaşılır. Büyük ihtimalle kisttir. Bu durumda korkacak bir şey yoktur.
Sizden geeln akıntı mezi dediğimiz akıntıdır. SOl meni SSS da cevabı var. Oradan okuyun.
Zevk suyu genellikle hamile bırakmaz ama içinde sperm hücresi varsa hamilelik ihtimali olur. Bu nednele hiç olmaz denemez.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,216 soru

10,432 cevap

...