off offff

31 gösterim
20 Ağustos 2008 metin sordu
mrb hocam 17yşındayım. testisimde sol tarafdaki yumurtamda yumurtanın 3te1kadar bişi yumurtama yapısıkk sagdaki ise normal gibi kist galibaa ya siz daha ii bilirsiniz ama gende bn kız arkdasımla msjlasırken bile zevk suyu gibi bişi akıyoo benden erken bosalıyorum vee hiçç enerjim bitmıyo sürekli bosalabiliyorum yaaa sebebınınde bu oldugnu düsünuyorum bide penismde ufak ufak siwilce qiibi bişiler var alerjide degilim ama bişiye karsı ya hocam bi yardım edsenızz nabmam gerekıo testis kanserimıyım korkuyorumm ameliyatmı gerekıo hap mı atmam gerekıo beni rahatlatabilcek bi cvp yazarsanız cok sevınırım bide hocam zevk suyu kızı hamile bırkarmı biz arkdaslarla süreklı bunu tartısr olduk kolay gelsinn hocam simdiden tskkr ederimm.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Yumurtadaki bu şişliği anlamak için ultrason çektirmelisiniz. Ancak böyle anlaşılır. Büyük ihtimalle kisttir. Bu durumda korkacak bir şey yoktur.
Sizden geeln akıntı mezi dediğimiz akıntıdır. SOl meni SSS da cevabı var. Oradan okuyun.
Zevk suyu genellikle hamile bırakmaz ama içinde sperm hücresi varsa hamilelik ihtimali olur. Bu nednele hiç olmaz denemez.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,474 soru

8,721 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme kaybı idrar peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu sık mastürbasyon ereksiyon sorunu varikosel ameliyati sonrasi cinsel isteksizlik penis boyu üroloji erken boşalma prostat iltihabı spermiyogram penis ağrısı sperm testi prostatit meni ereksiyon mezi testis ağrisi prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı mesane testosteron teşekkür cevabı epididimit akıntı böbrek taşı penis boyu problemi penis eğriliği varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma peyronie ameliyat penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit sertleşmeme damar test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz sık idrara çıkma testislerde ağrı doppler -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane penis kırılması istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil iltihap makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba kan gelmesi testis agrisi penis kızarıklık boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık usg kaşıntı tahlil sonuç masturbasyon yanma idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması küçük penis
...