off offff

64 gösterim
21 Ağustos 2008 metin sordu
mrb hocam 17yşındayım. testisimde sol tarafdaki yumurtamda yumurtanın 3te1kadar bişi yumurtama yapısıkk sagdaki ise normal gibi kist galibaa ya siz daha ii bilirsiniz ama gende bn kız arkdasımla msjlasırken bile zevk suyu gibi bişi akıyoo benden erken bosalıyorum vee hiçç enerjim bitmıyo sürekli bosalabiliyorum yaaa sebebınınde bu oldugnu düsünuyorum bide penismde ufak ufak siwilce qiibi bişiler var alerjide degilim ama bişiye karsı ya hocam bi yardım edsenızz nabmam gerekıo testis kanserimıyım korkuyorumm ameliyatmı gerekıo hap mı atmam gerekıo beni rahatlatabilcek bi cvp yazarsanız cok sevınırım bide hocam zevk suyu kızı hamile bırkarmı biz arkdaslarla süreklı bunu tartısr olduk kolay gelsinn hocam simdiden tskkr ederimm.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Yumurtadaki bu şişliği anlamak için ultrason çektirmelisiniz. Ancak böyle anlaşılır. Büyük ihtimalle kisttir. Bu durumda korkacak bir şey yoktur.
Sizden geeln akıntı mezi dediğimiz akıntıdır. SOl meni SSS da cevabı var. Oradan okuyun.
Zevk suyu genellikle hamile bırakmaz ama içinde sperm hücresi varsa hamilelik ihtimali olur. Bu nednele hiç olmaz denemez.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

80,141 soru

80,104 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı penis ereksiyon sorunu testis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sperm testi sertleşme sorunu sık mastürbasyon peniste hissizlik spermiyogram idrar penis ağrısı prostatit ereksiyon cinsel isteksizlik erken boşalma penis boyu boşalma cinsel perhiz venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat ağrı prostatit iltihabı testis ağrisi prostat iltihabı meni üroloji mezi testosteron kasık ağrısı yanma hissi bel soğukluğu mesane perhiz travma peniste eğrilik penis boyu problemi penis eğriliği idrara sık çıkma epididimit peyronie kronik prostatit penis ucu sık idrara çıkma böbrek taşı tahriş teşekkür cevabı peniste uzerinde damar belirginleşmesi yardımınıza ihtiyacım var istibra akıntı spermde gariplik testis torsiyonu penis kırılması şişlik doppler test sonucu hidrosel ameliyatı sonrasi travmatik mastürbasyon sendromu sünnet damar siğil sertlesme sorunu aşırı aktif mesane varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi sertleşmeme kızarıklık ameliyat perhiz travma sabah ereksiyonu zevk alamamak penis zedelenmesi peniste morarma doppler ultrason testislerde ağrı abdest usg enfeksiyon genital masturbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi hiv şüphesi peniste şişlik testis sarkması lutfen bana cavab yazin penis siyah nokta lütfen yardım ediniz kasık fıtığı semen analizi aktif mesane böbrek makat venöz yetmezliği
...