off offff

41 gösterim
21 Ağustos 2008 metin sordu
mrb hocam 17yşındayım. testisimde sol tarafdaki yumurtamda yumurtanın 3te1kadar bişi yumurtama yapısıkk sagdaki ise normal gibi kist galibaa ya siz daha ii bilirsiniz ama gende bn kız arkdasımla msjlasırken bile zevk suyu gibi bişi akıyoo benden erken bosalıyorum vee hiçç enerjim bitmıyo sürekli bosalabiliyorum yaaa sebebınınde bu oldugnu düsünuyorum bide penismde ufak ufak siwilce qiibi bişiler var alerjide degilim ama bişiye karsı ya hocam bi yardım edsenızz nabmam gerekıo testis kanserimıyım korkuyorumm ameliyatmı gerekıo hap mı atmam gerekıo beni rahatlatabilcek bi cvp yazarsanız cok sevınırım bide hocam zevk suyu kızı hamile bırkarmı biz arkdaslarla süreklı bunu tartısr olduk kolay gelsinn hocam simdiden tskkr ederimm.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Yumurtadaki bu şişliği anlamak için ultrason çektirmelisiniz. Ancak böyle anlaşılır. Büyük ihtimalle kisttir. Bu durumda korkacak bir şey yoktur.
Sizden geeln akıntı mezi dediğimiz akıntıdır. SOl meni SSS da cevabı var. Oradan okuyun.
Zevk suyu genellikle hamile bırakmaz ama içinde sperm hücresi varsa hamilelik ihtimali olur. Bu nednele hiç olmaz denemez.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,415 soru

11,613 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu testosteron prostatit iltihabı epididimit mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...