bulantı ve ağrıma

7 gösterim
21 Ağustos 2008 misafir sordu
iyi günler hocam benim 5 ay kadar önce bir karın rahatsızlığım olmuştu. ve doktora gitmiştim idrar tahlili kan tahlili ve ultrason çekildi ve hepsi temiz çıktı.sonra sanırsam geçti ama bir sabah kalktığımda büyük yuvaletimi yaparken dışarı bile çıkamadım sürekli (büyük) dışkılamaktan sonra ki tuvalete girdiğimde ise yumuşak şekilde dışkım çıktı diyer ki tuvalete girdiimde de kendimi çok sıktım tuvaletimi yapamadım ama sonra kendii bırakım dışkım öle çıktı.şu 3-5 gündür miğdem de bulantı çok oluyo ve bu durum ben rahatsız ediyo ve karnımda biraz biraz ağrıyo.şuanda doktora gitmedim bana yardım edebileceğinizi düşündüm ilk size danışmak istedim branşınız üroloji biliyorum ama bu konuda bana yardım ederseniz çok memnun olacağım şimdiden Allah razı olsun hocam
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Burada üroloji sorularına cevap veriyoruz. Üroloji, böbrek ve idrar yolları hastalıkları, üreme sistemi hastalıklarını kapsar.
Sizin soru gastroenteroloji hastalıklarını ilgilendiriyor. Bu soruyu ya gastroenteroloji hastalıkları uzmanına sorun veya daha iyisi bir gastroenteroloji uzmanına muayene olun. Bildiğimiz bir soru olsaydı emin olun cevap vermeye çalışırdık ama size yanlış bilgi vermek istemeyiz. Yardım edemediğimiz için de kusura bakmayın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,216 soru

10,422 cevap

...