sperm hareketsizliği ve varikosel

17 gösterim
21 Ağustos 2008 endişeli sordu
Dr bey yeniden merhaba, benim eşim 43 gün önce variksel ameliyatı geçirmişti sorunu sperm hareketsizliği ve şekil bozukluğu idi. Sizle paylaşmıştım sorunu hatırlarsanız sizde bana doktorumuzdan hareket arttırıcı ilaç istememizi önermiştiniz bunun üzerine hemen doktora ulaştım. Kendisi bize 100mglık evikap adlı bir e vitamini verdi günde 1 tane almalıymışız . Ne düşünüyorsunuz bu ilaç için sizce fayda eder mi? bir de anlamıyorum biz danışıyoruz doktor öyle veriyor ilacı madem öyle madem alması iyi olur neden vermemiş şu ana kadar bizmi söyliyeceğiz anlamıyorum ki! ne mantıktır kızdım açıkçası en başından söylesene diye içimden geçirmeden edemiyorum bunu neden 43 gün sonra hemde bizim sormamızla söylersin? artık bizim için zaman çok kıymetli doktor bey . İlgi alakanıza çok teşşekkür ederim iyiki varsınız iyiki bu siteye raslamışım.Dr bey birde sorularımla artık çok olmuşsam söyleyin bu 4.mü 5.mi sorum sizde haklısınız . ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDDEN. iyi çalışmalar iyi günler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Doktorunuzun verdiği ilaçlar sperm olgunlaşmasını artırır. Direk harekete etki eden ilaçlar değildir. Başka bir doktordan hareket artırıcı ilaç isteyin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

76,401 soru

11,594 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı sertleşme problemi ereksiyon sorunu sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu idrar peniste hissizlik sperm testi prostatit cinsel isteksizlik boşalma spermiyogram erken boşalma penis ağrısı penis boyu varikosel ameliyati sonrasi ereksiyon üroloji prostat iltihabı testis ağrisi venöz kaçak meni ağrı mezi prostat bel soğukluğu prostatit iltihabı epididimit testosteron mesane kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis ucu akıntı peyronie test sonucu penis eğriliği yanma hissi penis boyu problemi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması peniste uzerinde damar belirginleşmesi hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var varikosel sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi doppler sertleşmeme istibra damar tahriş ameliyat cinsel perhiz sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi lütfen yardım ediniz kasık fıtığı kronik prostatit testislerde ağrı şişlik sünnet zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık makat teşekkür mesajı. -es1 hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası travmatik mastürbasyon sendromu sivilce usg siğil iltihap kronik prostatit tedavisi idrar hissi spermde gariplik aşırı aktif mesane testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba penil plikasyon kan gelmesi sabah ereksiyonu peniste eğrilik testis agrisi penis kızarıklık penis zedelenmesi küçük penis
...