sperm hareketsizliği ve varikosel

17 gösterim
21 Ağustos 2008 endişeli sordu
Dr bey yeniden merhaba, benim eşim 43 gün önce variksel ameliyatı geçirmişti sorunu sperm hareketsizliği ve şekil bozukluğu idi. Sizle paylaşmıştım sorunu hatırlarsanız sizde bana doktorumuzdan hareket arttırıcı ilaç istememizi önermiştiniz bunun üzerine hemen doktora ulaştım. Kendisi bize 100mglık evikap adlı bir e vitamini verdi günde 1 tane almalıymışız . Ne düşünüyorsunuz bu ilaç için sizce fayda eder mi? bir de anlamıyorum biz danışıyoruz doktor öyle veriyor ilacı madem öyle madem alması iyi olur neden vermemiş şu ana kadar bizmi söyliyeceğiz anlamıyorum ki! ne mantıktır kızdım açıkçası en başından söylesene diye içimden geçirmeden edemiyorum bunu neden 43 gün sonra hemde bizim sormamızla söylersin? artık bizim için zaman çok kıymetli doktor bey . İlgi alakanıza çok teşşekkür ederim iyiki varsınız iyiki bu siteye raslamışım.Dr bey birde sorularımla artık çok olmuşsam söyleyin bu 4.mü 5.mi sorum sizde haklısınız . ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDDEN. iyi çalışmalar iyi günler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Doktorunuzun verdiği ilaçlar sperm olgunlaşmasını artırır. Direk harekete etki eden ilaçlar değildir. Başka bir doktordan hareket artırıcı ilaç isteyin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,585 soru

10,791 cevap

...