sperm hareketsizliği ve varikosel

17 gösterim
21 Ağustos 2008 endişeli sordu
Dr bey yeniden merhaba, benim eşim 43 gün önce variksel ameliyatı geçirmişti sorunu sperm hareketsizliği ve şekil bozukluğu idi. Sizle paylaşmıştım sorunu hatırlarsanız sizde bana doktorumuzdan hareket arttırıcı ilaç istememizi önermiştiniz bunun üzerine hemen doktora ulaştım. Kendisi bize 100mglık evikap adlı bir e vitamini verdi günde 1 tane almalıymışız . Ne düşünüyorsunuz bu ilaç için sizce fayda eder mi? bir de anlamıyorum biz danışıyoruz doktor öyle veriyor ilacı madem öyle madem alması iyi olur neden vermemiş şu ana kadar bizmi söyliyeceğiz anlamıyorum ki! ne mantıktır kızdım açıkçası en başından söylesene diye içimden geçirmeden edemiyorum bunu neden 43 gün sonra hemde bizim sormamızla söylersin? artık bizim için zaman çok kıymetli doktor bey . İlgi alakanıza çok teşşekkür ederim iyiki varsınız iyiki bu siteye raslamışım.Dr bey birde sorularımla artık çok olmuşsam söyleyin bu 4.mü 5.mi sorum sizde haklısınız . ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDDEN. iyi çalışmalar iyi günler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Doktorunuzun verdiği ilaçlar sperm olgunlaşmasını artırır. Direk harekete etki eden ilaçlar değildir. Başka bir doktordan hareket artırıcı ilaç isteyin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,651 soru

12,827 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sertleşme sorunu sık mastürbasyon sperm testi idrar cinsel isteksizlik prostatit spermiyogram peniste hissizlik erken boşalma boşalma ereksiyon penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak testis ağrisi üroloji prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron prostatit iltihabı bel soğukluğu mesane kasık ağrısı epididimit penis eğriliği böbrek taşı teşekkür cevabı yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması şişlik tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi sertleşmeme damar aşırı aktif mesane testis torsiyonu peniste eğrilik istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi travmatik mastürbasyon sendromu aktif mesane kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı abdest yumurtalık siğil masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası doppler ultrason idrar yanması peniste morarma
...