sperm hareketsizliği ve varikosel

12 gösterim
20 Ağustos 2008 endişeli sordu
Dr bey yeniden merhaba, benim eşim 43 gün önce variksel ameliyatı geçirmişti sorunu sperm hareketsizliği ve şekil bozukluğu idi. Sizle paylaşmıştım sorunu hatırlarsanız sizde bana doktorumuzdan hareket arttırıcı ilaç istememizi önermiştiniz bunun üzerine hemen doktora ulaştım. Kendisi bize 100mglık evikap adlı bir e vitamini verdi günde 1 tane almalıymışız . Ne düşünüyorsunuz bu ilaç için sizce fayda eder mi? bir de anlamıyorum biz danışıyoruz doktor öyle veriyor ilacı madem öyle madem alması iyi olur neden vermemiş şu ana kadar bizmi söyliyeceğiz anlamıyorum ki! ne mantıktır kızdım açıkçası en başından söylesene diye içimden geçirmeden edemiyorum bunu neden 43 gün sonra hemde bizim sormamızla söylersin? artık bizim için zaman çok kıymetli doktor bey . İlgi alakanıza çok teşşekkür ederim iyiki varsınız iyiki bu siteye raslamışım.Dr bey birde sorularımla artık çok olmuşsam söyleyin bu 4.mü 5.mi sorum sizde haklısınız . ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDDEN. iyi çalışmalar iyi günler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Doktorunuzun verdiği ilaçlar sperm olgunlaşmasını artırır. Direk harekete etki eden ilaçlar değildir. Başka bir doktordan hareket artırıcı ilaç isteyin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

73,472 soru

8,721 cevap

En popüler etiketler

mastürbasyon varikosel penis testis sertleşme sperm sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme kaybı idrar peniste hissizlik boşalma sertleşme sorunu sık mastürbasyon ereksiyon sorunu varikosel ameliyati sonrasi cinsel isteksizlik penis boyu üroloji erken boşalma prostat iltihabı spermiyogram penis ağrısı sperm testi prostatit meni ereksiyon mezi testis ağrisi prostat bel soğukluğu ağrı penis ucu kasık ağrısı mesane testosteron teşekkür cevabı epididimit akıntı böbrek taşı penis boyu problemi penis eğriliği varikosel sonrasi peniste uzerinde damar belirginleşmesi prostatit iltihabı hidrosel ameliyatı sonrasi yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma peyronie ameliyat penis ucu ağri ve yanmasi kronik prostatit sertleşmeme damar test sonucu yanma hissi lütfen yardım ediniz sık idrara çıkma testislerde ağrı doppler -es1 zevk alamamak peniste cansızlık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı aktif mesane penis kırılması istibra yumurtalık şişlik sünnet siğil iltihap makat testis torsiyonu hocam hastalığım nedir acaba kan gelmesi testis agrisi penis kızarıklık boşalamamak klamidya sivilce kızarıklık usg kaşıntı tahlil sonuç masturbasyon yanma idrar hissi penis burkulması sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi balayı sistiti peniste eğrilik cinsel istek azlığı cinsel isteksizlik nedenleri kasık fıtığı varikosel ameliyatı sonrası boy uzaması küçük penis
...