libido ve ereksiyon

47 gösterim
21 Ağustos 2008 servet sordu
Hocam ben 24 yaşında erkek biriyim. Benim problemim 5 aydır hastalıklara olan takıntılarım. En ufak bir ağrıda kafamda ağrayan yerle ilgili takıntılar başlıyor. mesela kullandığım finasteride ilacının ereksiyon bozukluğu filan yaptıklarını söylediler. O zamandan bu yana libido düşüklüğü ve ereksiyon problemler yaşıyorum. Sadece o konuda değil yaklaşık 6 aydır gitmediğim bölüm doktoru kalmadı. Stresten takıntılardan spastik kolon hastası ayrıca mide rahatsızlıkları yaşadım.Bu süre zarfında varikosel ameliyatıda oldum. Libido düşüklüğü ve ereksiyon problemi için üroloğa göründüm. Hormon tahlilleri filan yapıldı anormal bir durum çıkmadı. Ama libido düşüklüğü zaman zaman değişiyor yani konsantre olabildiğim zamanlar oluyor. Ereksiyon problemide aynı şekilde cinsel isteklere konsantre olduğum zaman ereksiyon problemide olmuyor. Ama bazen yeterince olamadığım zaman moralim çok bozuluyor. Hocam yakında evlenmeyi düşünüyorum ama aşırı bir tedirginlik var ya evlendiğim zaman ereksiyon problemi yaşarsam diye:( Sizin bu konudaki fikrinizi öğrenebilirmiyim. En son sperm tahlilide yapıldı hareket yavaşlılığı var dendi ama iltihapta varmış. Bunlarda üstüne gelince daha bir tedirgin oldum:( Yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah razı olsun sizden.

1 cevap

12 Ocak 2018 dralihatay cevapladı

Şikayetleriniz tamamen psikolojik. Sters, heyacan takıntı hepsi sizde var. Olay uroloji boyutunu aşmış, psikyatri boyuna gelmiş. Doktor doktor gezmeyin bırakın. Bu illerel uğraşanm bir psikyatri uzmanından yardım alın. Bakın bütün şikayetleriniz nasıl geçecek. 
Geçmiş olsun. 
Allahtan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,651 soru

12,827 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sperm sertleşme sorunu sık mastürbasyon sperm testi idrar cinsel isteksizlik prostatit spermiyogram peniste hissizlik erken boşalma boşalma ereksiyon penis boyu penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi venöz kaçak testis ağrisi üroloji prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron prostatit iltihabı bel soğukluğu mesane kasık ağrısı epididimit penis eğriliği böbrek taşı teşekkür cevabı yardımınıza ihtiyacım var idrara sık çıkma penis ucu peyronie akıntı yanma hissi test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi sık idrara çıkma penis kırılması şişlik tahriş doppler hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi ameliyat cinsel perhiz varikosel sonrasi sertleşmeme damar aşırı aktif mesane testis torsiyonu peniste eğrilik istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi zevk alamamak lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi travmatik mastürbasyon sendromu aktif mesane kronik prostatit testislerde ağrı kızarıklık sünnet teşekkür mesajı. sabah ereksiyonu peniste leke testis sarkması peniste cansızlık semen analizi varikosel ameliyatı abdest yumurtalık siğil masturbasyon makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik kan gelmesi peniste şişlik penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası doppler ultrason idrar yanması peniste morarma
...