anüs kanaması

37 gösterim
21 Ağustos 2008 Kato sordu
hocam merhaba benim daha önce hemeroidim vardı ilaçla falan geçti bir şekilde ama ondan uzun süre sonra bir haftadır falanda anüs ağzına yakın yerden içerde inanılmaz bir acı var tuvaletimi yaparken bir anda daha fazla bir acı giriyor ve kanama yapıyor.endişelenmem gerekirmi?? muayene olmam gerekirse de ancak sağlık ocağına gidebilrim burada yeterli muayene yapılabilir mi?? yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler şimdiden

1 cevap

13 Ocak 2018 dralihatay cevapladı

Geçmiş olsun 
Burada üroloji sorularına cevap veriyoruz. Üroloji, böbrek ve idrar yolları hastalıkları, üreme sistemi hastalıklarını kapsar. 
Sizin soru genle cerrahi hastalıklarını ilgilendiriyor. Bu soruyu ya genel cerrahi hastalıkları uzmanına sorun veya daha iyisi bir genel cerrahi uzmanına muayene olun. Bildiğimiz bir soru olsaydı emin olun cevap vermeye çalışırdık ama size yanlış bilgi vermek istemeyiz. Yardım edemediğimiz için de kusura bakmayın. 
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim. 

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

75,585 soru

10,791 cevap

...