testis uyuşması

58 gösterim
20 Ağustos 2008 baykara sordu
Selamlar hocam. Ben 4-5 gündür testis torbamın sol tarafında sürekli olmayan (morfin verilmiş gibi) bir uyuşukluk gözlemliyorum. 5-6 ay önce belsoğukluğuna yakalanmıştım ilaç tedavisi gördüm ve şikayatlerim bitince geçtiğini düşünmüştüm ama 1 aydır penisimde yeniden yanma başladı ve 1 haftadır önceki ilaçlarımı kullanmaya başladım. Ayrıca testislerimin yanında yağ bezecikleri gibi oluşumlar da var. Şikayetlerimin sebebi ne olabilir hocam? Teşekkür ediyorum.

1 cevap

12 Ocak dralihatay cevapladı

Geçmiş olsun 
Testise giden sinirlerde bir hastalık olmalı. Belkide sinirler iltihaplanmıştır. 
Bir uroloji uzmanına gitmenizi tavsiye edeceğim. Gittiğinizde yağ bezecikleirnide gösterisiniz. 
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim. 

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

72,313 soru

7,595 cevap

...