Klamidya Tekrarlar mı?

41 gösterim
2 Mayıs 2018 Hamdi sordu
Sayın Hocam,

Korunmasız bir ilişkim oldu. Ardından 2 hafta sonra penis ucunda kaşıntı idrar yaparken yanma başladı. Dışarıdan görünen bir akıntım yoktu ancak penis ucunun nemli olduğunu hissediyordum.

Ürelog’a gittim. Penis içinden sürüntü aldılar ve Klamidya olduğu söylendi.

7 gün Tetradox kullandım geçmedi. Ardından 7 gün Monodoks ve tavanic verdi doktor. İlaçlar bitince tekrar penisten sürüntü alındı bu sefer negatif çıktı. Belirtiler geçmeyince bir daha 7 gün mondoks ve tavanic verdi doktor

Doktor sonra ilacı kesti ancak belirtiler  bir hafta sonra eskisi kadar şiddetli olmasa da ortaya çıktı. Hafif yanma ve penis ucunda damla hissi var. Hocam klamidya geçmiş midir? Bulaştırma ihtimalim var mı? Bu süre içinde kimseyle birlikte olmadım. doktor çok ilaç verdim bir şeyin yok olur öyle diyor ancak belirtiler çok rahatsız ediyor. Ne yapmam gerek?
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Antep/32/E

1 cevap

2 Mayıs 2018 dralihatay cevapladı

Merhabalar
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Çok uzun yazmışsınız. Soru yazma ve soru sorma kurallarını okumadığınızı gösteriyor. 
http://www.dralihatay.com/soru.html 
Yazınızı kısaltır 5 satırı geçmeyecek şekilde az ve öz yazarsanız emin olun size hemen cevap yazacağım.
Emeğinizi ziyan etmemek için cevabımı soru başlığına göre yazayım.
Burada üroloji sorularına cevap veriyoruz. Üroloji, böbrek, prostat ve idrar yolları hastalıkları, üreme sistemi hastalıklarını kapsar.
Sizin soru intaniye (bulaşıcı hastalıklar) ilgilendiriyor. Bir intaniye uzmanına muayene olun veya bu uzmana sorun. Yardım edemediğim için de kusura bakmayın.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM  
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; 
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.  
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılır, (isteğe bağlı) Zorunlu olarak mail verme durumu yoktur.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

77,089 soru

12,275 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon penis testis sertleşme kaybı ereksiyon sorunu sertleşme problemi sertleşme testis ağrısı sperm sık mastürbasyon sertleşme sorunu sperm testi idrar cinsel isteksizlik peniste hissizlik prostatit boşalma penis boyu spermiyogram ereksiyon erken boşalma penis ağrısı varikosel ameliyati sonrasi üroloji venöz kaçak testis ağrisi prostat iltihabı meni ağrı mezi prostat testosteron bel soğukluğu mesane prostatit iltihabı epididimit kasık ağrısı böbrek taşı teşekkür cevabı penis eğriliği penis ucu peyronie akıntı yanma hissi yardımınıza ihtiyacım var test sonucu penis boyu problemi peniste uzerinde damar belirginleşmesi idrara sık çıkma sık idrara çıkma penis kırılması tahriş hidrosel ameliyatı sonrasi penis ucu ağri ve yanmasi cinsel perhiz varikosel sonrasi doppler peniste eğrilik sertleşmeme istibra şişlik damar ameliyat sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane testis torsiyonu lütfen yardım ediniz kasık fıtığı penis zedelenmesi kronik prostatit testislerde ağrı sünnet teşekkür mesajı. zevk alamamak peniste cansızlık semen analizi travmatik mastürbasyon sendromu varikosel ameliyatı aktif mesane abdest yumurtalık kızarıklık makat kronik prostatit tedavisi -es1 spermde gariplik peniste şişlik sabah ereksiyonu peniste leke penis kızarıklık hidrosel ameliyatı varikosel ameliyatı sonrası idrar yanması sivilce usg siğil iltihap masturbasyon perhiz travma
...