Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

Hasta Odasına Hoş Geldiniz!

Soru Sormak için, Üst Menü'de bulunan Bir Soru Sor linkini kullanabilirsiniz.

       

Eski Hasta Odası Soru ve Cevap Panosu (104.000 Soru-Cevap)

1- İlk sorunun cevabını okumadan ikinci soruyu aynı gün içerisinde sormayınız. Eksik veya hatalı yazsanız ertesi günü bekleyin.

2- Değişik veya aynı isimlerle sorunuzu değişik şekilde sormayın. .

3- Kısa ve öz ve anlaşılır yazın. Yazınız 5 satırı geçmesin. Bu çok önemli. Sorunuz anlaşılır olsun. Sorunuz satır başlı ve paragraf başlı olsun bunlara dikkat edin. (Arada bir enter tuşuna basın)

4- Başlığa dikkat edin. Başlık konu ile ilgili olsun. Başlığa rastgele bir yazı yazmayın. Boş bırakmayın, Başlık bir kelime değil bir cümle olmalı. Şikayetlerinizin bir özeti olmalı..Çünkü site içi arama, kategorize etme, etiketlemeve Google buna göre düzenleme yapıyor.

5- Küçük harfle yazın. Türkçe harflerine ve imla kurallarına uyun. MSN, mirc, Whatsapp facebook dilini kullanmayın. Bunlara dikkat etmezseniz cevap almama ihtimaliniz yüksektir.İlk defa ikaz edilirsiniz sonra aynı hataya devam ederseniz cevap almazsınız.

Soru Sorma ve Yazma Kurallarını bu linkten okuyun.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza saat 13-14 de cevap yazabileceğim.
Bu bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "Soruma cevap geldi mi? gelmedi mi?" diye defalarca siteye girip bakmanıza gerek yoktur.
Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Bu sistemde sorularınızı sorduktan sonra, sizlere mail yolu ile bilgilendirme yapılarak, cevap verilme durumu aktif olarak verilir.

- Sistemde üyelik kısmı aktif değildir. Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

...